Adana Evden Eve Nakliyat

Adana evden eve nakliyat hizmetini titiz bir şekilde sunmaktayız. Adres değişikliği nedeniyle ev içerisinde ihtiyacı karşılayan eşyaların yeni adrese taşınması işlemine evden eve nakliyat denir. Bu sektörde kapalı kasa araçlar ve asansörlü araçlar eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Araçların yanı sıra bu hizmetin kalitesini artıran en önemli konulardan biri deneyimli personeldir. Eşya güvenliği için kullanılan malzemenin kaliteli olması, ekibin deneyimli olması ve filonun modern olması gerekir.

Adana Evden Eve Nakliyat
Adana Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Güvenli ev taşıma hizmetinin belli başlı aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamalar hizmet kalitesini doğrudan etkilemektedir ve uzman çözüm gerektirmektedir. Ekspertiz, paketleme, marangoz hizmeti, eşyaların asansörlü araçla yüklenmesi, kapalı kasa araçla eşyaların adrese ulaştırılması, yeni adreste eşyaların indirilmesi ve eşyaların düzenlenmesi Adana evden eve nakliyat hizmetinin önemli aşamalarıdır.

Adana Nakliye Evden Eve Ekspertiz Hizmeti

Taşınacak eşyaların yerinde incelenmesi, inceleme işleminin ardından kullanılacak kapalı kasa aracın, paketleme malzemesinin ve taşıma yönteminin belirlenmesi bu aşamada gerçekleşmektedir. Ekspertiz elemanları eşya taşıma işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için kapı, pencere, girişler, koridor, bahçe kapısı ve binanın bulunduğu sokağı incelemektedir. Ekspertiz elemanı aynı zamanda sigortalanacak eşyanın fotoğrafını çekerek sigorta poliçesini kesmektedir. Adana evden ev taşıma hizmetinde sigorta süresi taşıma süresi boyunca geçerlidir.

Bu sektörde güvenli eşya taşıma hizmeti oldukça önemli bir konudur. Paketlenecek eşyaları yerinde inceleyen ekspertiz elemanları kullanılacak paketleme malzemesini ve yöntemini ilk aşamada belirlemektedir. Özel içi köpüklü kutularla kırılabilir eşyalar paketlenmektedir. Çizilme ihtimali olan eşyaların paketlenmesi işleminde ise balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Balonlu naylonlar çizilebilir eşyaları darbelere karşı korumaktadır.

Evden Eve Taşımacılık Paketleme Hizmeti

Paketlemenin başarılı bir şekilde yapılması eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasında ilk önemli merhaleyi oluşturmaktadır. Yanlış paketleme, paketlemede kalitesiz malzeme kullanımı ve yanlış yöntemlerin kullanılması Adana nakliyat hizmetinin aksamasına neden olmaktadır.

Adana Evden Eve Nakliyat
Adana Evden Eve Nakliyat

Mobilya taşıma hizmetinde kolaylık sağlayan bu hizmet, parçalara ayrılabilen mobilyaların taşınmasını sağlamaktadır. Marangozluk konusunda deneyimli elemanlar dolap, kitaplık, mobilya, kanepe, koltuk ve vitrin gibi parçalara ayrılabilen eşyaları kolay taşınabilir hale getirmektedir. Aynı şekilde mobilya ekibi yeni adreste parçalara ayırdığı mobilyaları tekrar birleştirmektedir.

Paketlenen ev eşyaları asansörlü aracın yardımı ile kapalı kasa araca aktarılır. Bu işlemde eşyaların dayanıklılık özelliği önemlidir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mobilya, kanepe ve derin dondurucu gibi eşyalar aracın kasasına ilk indirilen eşyalardır. Bu eşyalar dayanıklıdır ve üzerine eşya geldiği zaman her hangi bir problem meydana gelmemektedir. Adana evden eve nakliye istifleme işleminde dikkat edilmesi gereken husus eşyanın mekanik yapısı ve dayanıklılığıdır. Dayanıklı olmayan ve kırılabilen eşyaların altta kalması durumunda eşyalarda maddi hasar meydana gelir.

Güvenli ev taşıma hizmetinin en önemli konularından biri deneyimli şoförlerdir. Adana nakliyat hizmetinde aracın güvenli bir şekilde kullanımı deneyimli şoförler sayesinde gerçekleşir. Eşyaların güvenli yollarla taşınması istenen adrese ulaştırılması tecrübeli şoförler tarafından gerçekleştirilir.

Adana Nakliye Eşya Teslimatı

Bu işlemde de asansörlü araçlar kullanılmaktadır. Asansör aracı kullanımında her hangi bir engel yok ise bu durumda asansörlü araçlarla eşya indirme işlemi seri bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ev içerisinde eşya düzenleme işlemi de Adana evden eve nakliyat hizmetinin hizmet programında yer almaktadır. Paketlerin yeni adrese indirilmesi, paketlerin açılması, düzenlenmesi ve asansörlü araçla indirilen eşyaların odalara yerleştirilmesi ev sahibi için kolaylık sağlayan bir uygulamadır.

Adana evden eve nakliyat