Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy nakliye firması olarak tüm hizmetlerimizde yeni nesil yöntemleri uygulamakta ve teknolojinin olumlu getirilerinden yararlanmaktayız. Bu sayede nakliye işlemlerini minimum risk, maksimum fayda ile gerçekleştirmekte ve zamandan büyük oranda tasarruf sağlamaktayız. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakta ve taşınma telaşlarında yaşanan stresi en aza indirmekteyiz.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firmaları
Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat firmaları arasında firmamız öne çıkmış olan bir firmadır ve kaliteli hizmetleriyle adından söz ettirmektedir. Sektörde bulunan pek çok firmaya göre firmamızın yadsınamayacak olan artıları bulunmaktadır. Öncelikle bilinmesi gerekir ki firmamız tamamen kurumsal bir firmadır ve müşterilerine profesyonelce hizmet sunmaktadır.

Kurtköy evden eve nakliyat hizmetlerimizde tüm müşterilerimizin eşyaları firmamızın güvencesi altındadır. Çünkü oluşabilecek olan tüm zararlara karşı müşterilerimizin eşyaları sigortalanmaktadır. Kaliteli hizmetlerimiz sayesinde genel olarak hasarsız ve zararsız sonlanan nakliye işlemlerimizde güvence olması açısından tüm eşyalar sigortalanmaktadır.

Nakliye sektöründeki deneyimimiz ve özenimizle Kurtköyve çevresinde üstün hizmetlerimizi müşterilerimiz için sunmaktayız. Firma olarak müşterilerimizin stressiz bir deneyim yaşaması için güvenliği sağlıyor ve güvenli eşya taşıma noktasına dikkat ediyoruz. Bunun için de müşterilerimiz açısından güvence algısını kurumsal olarak yansıtmak için sigortalı hizmet sağlıyoruz.

Kurtköy evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçen ve randevu talep eden müşterilerimizin verdiği tüm bilgiler not alınmaktadır. Çünkü nakliye sektöründe müşterilere fiyatlar hakkında bilgi verilirken alınan bilgiler belirleyici olmaktadır. Bu sebeple müşteri hizmetlerimizle görüşme sağlanırken tamamen doğru bilgiler verilmelidir.

Kurtköy Nakliyat Hizmeti

Kurtköy nakliyat hizmeti sunan firmamız sektöründe hizmet kalitesiyle ön plana çıkabilmekte ve müşteri memnuniyeti oluşturabilmek adına büyük çabalar göstermektedir. Ev eşyalarınızı yerli üretim ambalaj malzemeleri ile taşımaktayız.

Ev eşyası taşıma işleminde belli kriterleri göz önünde bulundurmaktayız. Son teknoloji taşıma malzemeleri ve uzman kadromuz eşliğinde verdiğimiz hizmetlerden bazıları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

1- Nakliye Sözleşmesi

Seçilen nakliyat firmasının kurumsal ve kaliteli olduğunu gösteren en önemli hizmeti nakliye sözleşmesi yapması olacaktır. Nakliye sözleşmesi verilen hizmet ve fiyat içeriği hakkında bilgiler verebilmektedir. Bunun yanı sıra bu sözleşme nakliye firmasının belirli kurallar çerçevesinde nakliyeyi gerçekleştireceği resmiyete dökmektedir. Nakliye sözleşmesi firmamız ekspertizlerinin evi incelemeye gelmesi sırasında yapılabilmektedir.

2- Sigortalı Nakliye

Kurtköy evden eve taşımacılık hizmetimiz sigortalı şekilde gerçekleştirilir. Sigortalı nakliye hizmeti sayesinde, taşıma esnasında meydana gelebilecek zararınız tarafımızca karşılanabilecektir. Böylece kişinin eşyaları konusunda maddi ya da manevi sorun yaşaması söz konusu olamayacaktır. Kurtköy nakliyat firmamız ev eşyalarınızın taşınması sigorta güvencesindedir.

3- Mobilya De monte ve Montesi

Firmamız nakliye hizmetinde özellikle mobilya tipi eşyalarda gerekli olan Demontaj ve montaj hizmetlerini üstlenebilecektir. Eşyalarınızın demonte edilerek daha kolay ve konforlu bir şekilde taşınabilecektir. Yeni adrese ulaşım sonrasında ise eşyaların yeniden montajı yapılarak, işlevlerini yeniden yerine getirebilmesi sağlanabilecektir. Uzman kadromuz sayesinde, demonte ve monte sırasında eşyalarınızın zarar görmeyecektir.

4- Temiz Nakliye Hizmeti

Kurtköy nakliyat firmamızda hizmet veren uzman çalışanlar, nakliye işleminde temizliğe büyük özen göstermektedir. Paketleme, taşıma ve montaj aşamalarında temiz çalışma hizmetini benimseyen çalışanlarımız sayesinde, taşınma sırasında müşterilerimiz büyük bir temizlik külfeti ile karşılaşmayacaktır.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firması

Kurtköy evden eve nakliyat hizmetleri ile öne çıkan kuruluşumuz profesyonel bir şekilde paketleme, yükleme ve taşıma işlemleri yapabilecektir. Gerekli durumlarda verilen marangoz hizmeti için ise ekstra ücret talebi söz konusudur. Kurtköy nakliyat hizmetlerimizde paketleme konusunda oldukça titiz bir çalışma yürütülmektedir. Kullanılan patpat kağıtları ve streç filmleri sayesinde eşyalarınızın zarar görme olasılığı bulunmamaktadır.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri
Kurtköy Nakliyat

Bunun yanı sıra tüm paketleme işlemlerinde kullanılan ürünler yalnızca o müşteriye özel olarak sıfır şekilde kullanılmaktadır. Kaliteli olarak kullanılan malzeme içeriği, eşyalarınızın korunabilirliğini arttırabilecektir. Yükleme konusunda ise yeni nesil asansör kullanılmaktadır. Kullanılan bu asansörler sayesinde merdiven ya da apartman içi asansörlerini kullanmaya gerek kalmadan, eşyalarınızın kolay bir şekilde taşınması sağlanabilecektir.

Kurtköy nakliyat hizmetleri konusunda kullanıcıların kafasına takılan en önemli konu eşyaların yeniden düzenlenmesi olacaktır. Özellikle büyük eşyalar taşınma sırasında de monte hale getirilmektedir. Bu noktada eşyaların yeni adrese ulaştırılması sonrasında yeniden işlevselliğini kazanabilmesi oldukça önemlidir.

Kurtköy ev taşıma işinde profesyonel elemanlarla çalışmaktayız. Alanında deneyimli ve yetkin çalışma arkadaşlarımızla eşya paketleme, eşya yükleme, nakliye ve teslimat işlemlerini ustalıkla gerçekleştirmekteyiz. Yalnızca işinin ehli insanların bulunduğu ekibimiz sayesinde müşterilerimizin taşınma streslerini azaltmakta ve onlara güven sağlamaktayız.

Kurtköy evden eve nakliyat fiyatları almak istediğiniz hizmet içeriği, yol mesafesi, her iki evin durumu ve eşya miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Fiyatlandırma konusunda en uygun fiyat garantisi sunabilen firmamız, müşterilerinin bütçesini düşünerek hareket etmektedir. İstanbul Kurtköy nakliyat hizmetimiz ile her zaman kurumsal çalışmaktayız.

Adana ev taşıma hakkındaki hizmetimizi incelemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Adana evden eve nakliyat