Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri veren Korkmazoğlu Nakliyat firmamız uzun yol taşımacılığı için yeterli donanıma sahip güçlü bir firmadır. Ev eşyalarınızı istediğiniz zamanda yeni adresinize ulaştırmaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat Firması
Şehirlerarası Nakliyat – Koltuklar

Şehirlerarası nakliye yol mesafesinden dolayı insanları düşündüren bir hizmettir. İnsanların en büyük korkusu yol uzun, firmaya nasıl güvenebilirim, eşyalarımı nasıl teslim ederim… gibi sorulardır. En yakın mesafe bile 2-3 saat aralığında olan şehirler arası taşımacılık için firma seçiminde firmanın yeterliliği iyi tespit edilmelidir.

Nakliye şehirler arası yapılacaksa burada firma için birden fazla detay sorgulanmalıdır. Bir nakliye hizmetinde kaliteli ve başarılı bir sonuç alabilmenin önemli ayrıntıları vardır. Korkmazoğlu Nakliyat firmamız hem sahip olduğu araç filosu hem de personeli ile sorularınıza cevap vermektedir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları arasında sunduğumuz profesyonel hizmetler sayesinde birçok müşterimize ulaşmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz taşımacılık, paketleme ve daha birçok kolaylık bizlerin tercih edilmesine etkili olmaktadır. Sektör içerisinde gerçekleşen gelişmeleri sıkı sıkıya takip eden firmamız bu anlamda yenilikler üzerinde durarak kolaylık sunmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin enerji sarf etmeden istekleri yerine bu sayede getirilir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat sektörü diğer İstanbul ilçelerinde olduğu gibi oldukça ilerlemiştir. Şehir oluşumu itibari ile oldukça kalabalıktır. Nüfusun artış göstermesi de özellikle ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı konusunda ihtiyaçları doğurmaktadır. Kişi ya da şirketler sektörde yer alan nakliyat firmalarıyla bu anlamda anlaşmalar gerçekleştirmektedir. Firmamız da taşımacılık alanında tecrübeleri doğrultusunda sık sık tercih edilmektedir.

İlden ile nakliye hizmetini çalışanlarımız ile 7/24 sunmaktayız. Firma olarak benimsediğimiz prensipler arasında hizmeti sürekli kılmak yatmaktadır. Hizmetimizi her an ulaşılabilir kıldığımızdan kişilerin bizlere ulaşması oldukça kolay olmaktadır. Randevu sistemimizi oluşturarak her müşterinin zamanından çalmadan en kısa sürede işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Mağduriyet yaşatmamak adına planlı ve programlı bir çalışma yöntemi izlemekteyiz.

ŞehirlerArası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası nakliyat firmaları için seçim yaparken bazı hususlar ekstra kontrol edilmelidir. Şehir içi taşımacılığa oranla uzun yolda kullanılacak araçların donanımı ve nakliye şoförü çok daha önemli konuma gelir.

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri
Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti – Araç İçi

Nakliyat şehirler arası yapılacaksa kullanılacak aracın da mutlaka uzun yola uygun ve şoförünün de kesinlikle uzun yolda deneyimli olması gereklidir. Evden eve taşımacılık hizmeti veren bir firma için hizmete sekte vuracak en önemli detay budur. Yol boyunca aracın başına gelecek en ufak aksilik taşınma sürecini uzatacaktır.

Söz verilen sürede eşyanın teslimi gerçekleşmeyecek ya da eşyalar zarar görecektir. Yine bunun dışında uzun yol hakimiyeti olmayan bir nakliye şoförünün yol boyunca çeşitli sorunlar ile karşılaşması muhtemeldir. Gideceği ile hâkim olmaması yine teslimatta sorun yaşanmasına sebep olur.

Kullanılan nakliye aracının eşya miktarına uygun olması da uzun yolda rahat şekilde taşımacılık yapılması için önemlidir. Her türlü hava koşuluna karşılık eşyanın zarar görmeden teslim edilmesi araçların donanımına bağlıdır. Aracın arkasındaki kapalı alanın havalandırmalı, hava koşullarına göre eşyayı asla dışarıda bırakmayacak şekilde seçilmiş olması önemlidir.

Şehirler arası taşımacılık belgesi olmayan firmaların uzun yolda eşya taşıması yasaktır. Tüm izin belgeleri alınmış, araçların bakım ve muayenesi yapılmış bir firma ile çalışmak bu yüzden önemlidir. Tüm prosedürlere dikkat eden bir firma kendisine ve hizmetine özen gösteriyor demektir. Bu nedenle eşyalarınızın da aynı özenle taşınması ancak güvenilir bir nakliye firması ile mümkündür.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat tavsiye firmalar arasında İstanbul genelinde ilk sırada yer alan Korkmazoğlu Nakliyat sunduğu hizmetle öne çıkmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat şirketi olarak oldukça başarılı bir çizgide olmamız hizmetlerimizdeki başarıya bağlıdır. Bizi tanıyan her müşterimiz aldığı hizmet sonrasında güçlü bir referans olarak daima destekçimiz olmuştur. İşte sunduğumuz kalite hizmet listemiz:

1- Eşya Paketleme Hizmeti ve Sigortalama

Taşınma için evinizdeki bütün eşyaları öncelikle kırılacak ve delinecekler şeklinde ayırır sonra dokuya uygun malzeme ile paketleriz. Seçtiğimiz eşya paketleme ürünleri en kaliteli ambalaj kağıtlarından oluşmaktadır. Özellikle beyaz eşya mobilyaların korunması için özel yapım patpatlar kullanarak işimizi özenle yapmaktayız.

2- Her Eşya Miktarına Uygun Nakliye Araç Filosu

Şehirler arası nakliye işlerinde en önemli unsur nakliye aracıdır. Araçlarımızın tamamı gerekli periyodik bakımlarından geçmiş yol izinleri tamdır. Tır ve büyük kamyonlar eşyası çok olan müşterilerimize gönderilmektedir. Panelvan ve kamyonet eşyası az olan müşterilerimize gönderilmektedir.

3- Şehirlerarası Nakliyat Marangoz Hizmetleri

Taşınma kararı verdiğinizde eşyalarınızın montaj ve de montajı için ekstra bir firma ile anlaşmanıza gerek kalmaz. Marangoz ekibimiz eşyalarınıza asla zarar vermeden söküp paketlemeye hazır hale getirir. Aynı şekilde yeni adresinizde kurulumunu da ekibimiz gerçekleştirir.

4- Deneyimli Nakliye Personeli

Şehirlerarası nakliyat için en önemli hususlardan birisi elbette işinin ehli nakliye personelidir. Ekibimizin tamamı işini seven ve bilinçli kişilerden oluşmaktadır.

5- Şehirlerarası Nakliyat Sözleşmesi

Şehirler arası nakliyat sözleşmesi ile eşyalarınız evinizden çıktığı andan itibaren firmamız güvencesi altına alınır. Olası bir maddi hasara karşılık gerekli tedbirleri alarak hareket eder ve müşterimizin zararını da karşılarız.

Adana evden eve nakliyat